wtorek, 22 stycznia 2013

AKTUALIZACJA - "Weekend Mistrzów Polskiej Ligi Lacrosse 2013" w Oświęcimiu

 

Na początku grudnia 2012r. Polska Federacja Lacrosse ogłosiła konkurs na gospodarza imprezy pt. "Weekend Mistrzów Polskiej Ligi Lacrosse 2013".

Decyzją Zarządu Polskiej Federacji Lacrosse organizację imprezy otrzymał klub:


Lacrosse Club Spartans Oświęcim 

przedstawiając najatrakcyjniejszą finansowo, sportowo i organizacyjnie ofertę. Impreza odbędzie się 25 maja 2013r w Oświęcimiu, na stadionie MOSiR ul. Legionów 15. Nie zabraknie wielu emocji sportowych oraz atrakcji dla kibiców.

Cieszymy się, że debiutant Polskiej Ligi Lacrosse w sezonie 2012/2013, a za razem drużyna, która w ciągu bardzo krótkiego czasu swojego istnienia poczyniła takie postępy, że teraz może je prezentować. Jednocześnie cieszymy się, że Oświęcim jest na tyle przygotowany aby zorganizować imprezę o randze Mistrzowskiej, co przyczyni się do promocji lacrosse.

Liczymy, że Weekend Mistrzów PLL w Oświęcimiu będzie niezapomnianą imprezą lacrosse, pełną emocji i wspaniałej walki na boisku oraz niesamowitej zabawy integracyjnej po zmaganiach sportowych.

Weekend Mistrzów Polskiej Ligi Lacrosse w Oświęcimiu to impreza, o której marzył każdy klub w Polsce. Jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie Miasto Oświęcim i LC Spartans Oświęcim mają zaszczyt organizacji największej imprezy lacrosse w Polsce. Wierzymy, że impreza zostanie na długo w pamięci przybyłych zawodników, gości i kibiców, a emocje sportowe i atrakcyjność sportu sprawią, że do klubów z całego kraju zacznie zgłaszać się coraz więcej nowych zawodników. Mamy nadzieję, że ta impreza oraz prezentacja drużyn lacrosse przyczyni się do jeszcze większej rozpoznawalności tej dyscypliny sportu i jej rozwoju w kolejnych miastach w kraju. Jednocześnie cieszymy się, że do grona drużyn chcą dołączyć zawodnicy z Lublina i Trójmiasta, liczymy na kolejne miasta - Dariusz Czerwik, Rzecznik Prasowy LC Spartans Oświęcim.

Już teraz zapraszamy na Weekend Mistrzów do Oświęcimia wszystkich zawodników lacrosse z całego kraju, kibiców, fanów, a także mieszkańców miast drużyn lacrosse oraz Oświęcimia i Powiatu Oświęcimskiego.

Głównymi partnerami Weekendu Mistrzów Polskiej Ligi Lacrosse są:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz