piątek, 28 grudnia 2012

Ułani Lublin rozpoczęli treningi


Ułani wystartowali!!!

Lubelscy Ułani, 8 grudnia rozpoczęli swoje oficjalne treningi.
W mroźny sobotni wieczór na boisku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ulicy Balladyny w Lublinie zebrało się kilku chętny, którzy chcieli spróbować swoich sił w tym nowym i ekscytującym sporcie.
Choć plany utworzenia jak na razie jedynej drużyny w województwie były planowane dużo wcześniej, dopiero głównie za sprawą pomocy udzielonej z Wrocławia, Warszawy i Oświęcimia udało się pozyskać podstawowy sprzęt, który jest niezbędny do rozpoczęcia jakichkolwiek ćwiczeń i treningów związanych z Lacrosse.
Obecnie formująca się drużyna Ułanów posiada na stanie wystarczająca liczbę sprzętu, dlatego w najbliższym czasie planuję akcję promocyjna mającą na celu zwerbowanie jak największej liczby chętnych, którzy mogliby zasilić drużynę i rozpocząć regularne treningi.
Lublinianie posiadają już stałą bazę treningową, która mieści się na Orliku przy ul.Rycerskiej 9.
Treningi natomiast odbywają się w każdą niedzielę w godzinach 11.00-14.00.
Pomimo zimowej pory coraz więcej osób zgłasza swoją gotowość do podjęcia treningów.

- w ostatnim czasie pozyskaliśmy zawodnika, który posiada dość spore doświadczenie, dlatego uważam, że jesteśmy na dobrej drodze aby rozwinąć zespół Lacrosse w Lublinie- chwali się jeden z pomysłodawców Ułanów Tomasz Urbanowicz

Głównym celem dla Lublinian na najbliższe miesiące jest zebranie wystarczającej liczby osób regularnie trenujących, dzięki którym możliwy byłby start w rozgrywkach Polskiej Ligi Lacrosse w sezonie 2013/2014.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na facebookowy profil, gdzie można znaleźć najnowsze informacje na temat Lubelskiej Drużyny.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz